BİZ KİMİZ?

Petco Katı Yakıt Enerji ve Madencilik A.Ş, 15 yılı aşkın süredir sektör içerisinde her alanda emek harcamış, sektör lider temsilcilerinin deneyimi ile kurulmuştur. Geniş ürün yelpazasi, yenilikçi çalışanları, insana ve çevreye saygılı yaklaşımıyla, sektöründe fark yaratarak, sürdürülebilir ve sürekli büyümeyi hedef edinmiş, uluslararası bir Enerji ve Katı Yakıt tedarikçisi şirketidir.

Çağın ötesinde bir vizyona sahip olarak, pazar odaklı yaklaşımımız ve geniş dağıtım ağımız ile müşterilerimizin ürün ve hizmet ihtiyaçlarını eksiksiz ve zamanında karşılarız.

Paydaşlarımızın güvenilir bir iş ortağı olarak, ihtiyaçları olan enerji kaynaklarını en ergonomik şekilde sağlarız.

DEĞERLERİMİZ

Sektör koşullarının ve müşteri beklentilerinin sürekli değişimi yeni fırsatlar doğurmaktadır. Esnek iş modelimiz ve ortak değerlere sahip çalışanlarımızla fark yaratarak, sektörümüzdeki öncü firma olmayı ve vizyonumuzu daha ileri taşımayı hedefliyoruz.

Ortak değerlerimiz; başarma arzusu, ekip çalışması ve işbirliği, müşteri odaklılık, toplumun gelişimine ve çevreye katkıda bulunmaktır.

VİZYONUMUZ

“Tüm sınırların ötesinde sürdürülebilir büyümek”

Tüm paydaşlarımız tarafından güvenilen ve en çok tercih edilen iş modeline sahip şirket olarak, katı yakıtlar ve enerji sektöründe tüm sınırların ötesinde sürdürülebilir büyümek.

 

Mutlak başarının ve çözümün parçası olma yolunda, yeniliklere açık bireylerin gönülden benimseyip çalışacağı, kurumsal çizgide Güvenilirlikten, Sürdürülebilirlikte, Kaliteden ve Çözüm odağı olmaktan asla taviz vermeden emin adımlarla ilerlemek.

YOL HARİTAMIZ

Hedefimiz; karlı bir şekilde büyümek ve yaşanabilir bir gelecek için sektöre öncülük eden uluslararası bir enerji tedarik şirketi olmaktır.

Büyümeyi sürdürülebilir kılmak için, değişen dünya koşullarında, müşterilerimizin ve çalışanlarımızın farklılaşan ihtiyaçlarına, iş ortaklarımızla birlikte geliştirdiğimiz ürün ve hizmetlerle hızlı bir şekilde çözüm üreten bir şirket olarak tüm paydaşlarımız için değer yaratmayı hedeflemekteyiz.

Biz, bu yazdıklarımıza tüm içtenliğimizle inanıyoruz ve gerçekleştirmek için çaba göstereceğimize söz veriyoruz.

“Çözümün parçası olma vizyonu olan, İkna edilmiş değil, İnanmışlar ile Yola Çıktık”

Referanslarımız

Bizi tercih eden değerli müşterilerimiz. Kalite ve güvenilir firma olmak en büyük önceliğimizdir.